Верифицированный профиль
1
Месяц опыта
1
Месяц на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
5
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
308
Последний визит на сайт
2 дня назад

Продажа квартир (3)

  • АН "Статус груп"
    55 000 $
    733 $/м²

    Василя Вишиваного ул., 20/1

    3 комнаты
    75 / 48 / 10 м²
    этаж 2 из 3
    2 дня назад
    Простора 3-кімнатна квартира в затишному районі — ідеально для сім’ї,квартира площею 75 м² у приватному секторі Південно-Західного району (вул. Василя Вишиваного). 🔹 Продумане планування: 3 окремі кімнати (48 м² житлової площі) 🔹 Велика кухня — 10 м² 🔹 Роздільний санвузол + великий балкон 🔹 Індивідуальне газове опалення — тепло і контроль витрат 🔹 Будинок на “вигідній лінії” — світло практично не вимикають 💡 Бонус: власне підвальне приміщення 16 м² (на замку) — ідеально під комору або майстерню 📍 Локація: тиха, обжита, з усією інфраструктурою поруч — автовокзал, транспорт, магазини, аптеки, школи, садочок та університет ✔️ Стан — житловий ✔️ Мінімальне переоформлення ✔️ Підійде як для прожив...
    Риелтор
  • АН "Статус груп"
    35 000 $
    1 115 $/м²

    Прибузька ул., 26

    1 комната
    31 / 20 / 6 м²
    этаж 8 из 9
    2 дня назад
    1-кімнатна квартира майже в ЦЕНТРІ міста — вигідна ціна! 🔥 📍 Локація, яка продає сама себе:все поруч — ринок, магазини, парк, транспорт 🚶‍♂️ 5–10 хв до ключових об’єктів (зручна транспортна розв’язка) • Площа: 31,4 м² • Планування: роздільне • Санвузол: суміжний • Опалення: централізоване • Балкон/лоджія • Ліфт 💡 Стан: потребує ремонту — ідеальний варіант зробити квартиру “під себе” або під інвестицію 🔥 Чому це вигідно: ✔ Центр міста — завжди в ціні ✔ Ідеально під оренду ✔ Оптимальна площа = мінімальні витрати 📌 Поруч: школа, садок, супермаркети, ТРЦ, аптеки, лікарня, парк, річка — ВСЕ в пішій доступності Телефонуйте [телефон скрыт]
    Риелтор
  • АН "Статус груп"
    90 000 $
    484 $/м²

    Заречанская ул., 5/2

    Свободная планировка
    186 / 170 / 16 м²
    этаж 2 из 5
    2 дня назад
    Документи готові швидка угода Не відкладайте такі обєкти швидко забирають під інвестицію або під себе Простора квартира 186 м² під ваш ідеальний проєкт! Мрієте створити житло своєї мрії з нуля? Це саме той варіант Головні переваги: ️ Вільне планування тільки несучі стіни (робіть як хочете!) ️ Індивідуальне опалення контроль комфорту та витрат ️ Потрійні склопакети тиша і тепло в будь-яку пору року ️ Закрита територія зі шлагбаумом ️ Паркомісця, дитячий майданчик, альтанка ️ Малоквартирний будинок (лише 2 підїзди) Ідеально підійде: для великої сімї під дизайнерський ремонт як вигідна інвестиція Світла, тепла квартира з комфортним поверхом Документи повністю готові Це не просто квартира це мож...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.